all-games

Zbraně

Zbraně


Boxerky

Nic se nevyrovná nádhernému "křupacímu" zvuku, který uslyšíte, když prolomíte někomu čelist s těmito špatnými pomocníky. Boxovací rukavice jsou kriminálníkovi nejlepší přátelé obzvláště, když jste chycen v obklopení pěstního boje.


Katana

Úzká a stylová, tato zbraň je opravdu dílem umění. Oslň oponenty s tvým mistrovským ovládání katany, pak je rozmetej na mále kousky. Kdo chce Sushi? :)


Lopata

Ačkoli aktuální použití pro lopatu ještě není potvrzené, co byste s ní mohli udělat, jestliže byste s ní nezmlátili lidi k smrti?


Hasící přístroj

Je pravda, že se hasící přistroj bude moci použít pro určitou věc (hašení). Bude mít pravděpodobně to samé použití v SA jako lopata - k dorážení


Řetězová pila

Všemocná řetězová pila z Vice City je zpět! Jak si asi většina z vás vzpomene, krev bude stříkat a rozmazávat se na obrazovce, když ji použijete. V San Andreas konečně přinese realistické animace, reakce, a stříkání krve pro tuto těžkou váhu.


9mm Pistol

Zde je první zbraň, která vypadá jak glock nebo spíš beretta. Je sice slabá, ale zato levná a lze ji lehce nalézt.


Pistole s tlumičem

Skvělá pro tiché loupeže, bude hrát klíčovou roli v SA. Pistole s tlumičem pomůžou hráči, aby se proplížil domy, aniž by byl nespatřen, když bude vykrádat.


Uzi SMG

Má pevnou železnou pažbu. Tento samopal se stal základní osobní zbraní jednotlivce v izraelské armádě.Uzi

Uzi, populární mezi gangstery, bude pravděpodobně jedna z nejvíce oblíbených zbraní v San Andreas. Protože když budete mít ještě jednu, tak si ji vezmete do druhé ruky a budete střílet oběma naráz!

Tec-9

Tec-9, další zbraň populární mezi zločinci, se vrátí do SanAn. Tento model je podobný tomu, co je ve Vice City. Textury byly o trochu vylepšeny pro lepší vzhled a pocit.

MP5

Ve Vice City patřila k velice silným polo-automatickým samopalům. Dala se použít jak při střelbě z auta, tak i za chuzi. Využita hlavně jednotkou S.W.A.T, protože uděluje velké rány vzhledem k její malé velikosti.


Shotgun

Od roku 1800 se brokovnice začaly účastnit americké hitorie. Jsou užívané pro rekreaci, lovení a k sebeobraně. Během let se objevilo stovky různých modelů.

AK-47

Dodatečně přijatá pro potřeby Sovětské armády, AK47 se stala hlavní zbraní mezi teroristy a právními skupinami v mnoha zemích světa. Silná, robustní a smrtelně přesná, tato zbraň byla navržena jako odpověď na standartní zbraň M16, kterou vlastnila americká armáda.M16

Toto je silná automatická zbraň, která bude velice účinná na hromadné zneškodňování lidí. Je podobná M60 z Vice City, a také bude hrát hlavní roli.


Raketomet

Klasický raketomet se vrací zpět. Opět přináší chaos a zmatek ze staré školy. Naprosto nic vám nestojí v cestě před stisknutím spouště - ale dávej pozor. Výbuch vozidel může způsobit řetězovou reakci výbuchů, jenž vás mohou zabít.
Výčet všech zbraní a předmětů, které můžete najít ve hře najdete zde.