all-games

Policie

Policie v San Andreas

Policie v San Andreas je velice mocná. Nabízí 6 úrovní hledanosti. Každé město + jeho okolí, má své policisty. V Los Santos jsou to LSPD, ve San Fierru SFPD a v Las Venturas je to LVPD. Když jste na venkově, tak policisté budou mít policejní Ranchery a kovbojské čapky. Policie samozřejmě nenahání jen vás. Čas od času můžete potkat policejní helikoptéry, jak na někoho svítí, nebo honičky na dálnicích.

1. level hledanosti - policie

První úrovně hledanosti dosáhnete po pár vraždách nevinných chodců, nebo pár přestupcích. V první úrovni jde po vás jen pár policistů s obušky, pokud začnete utíkat, občas po vás nepřesně vystřelí. Policistům se dá jednoduše utéct.

 

2. level hledanosti - policie

Této úrovně dosáhnete, když už se odvážíte oddělat nějakého toho policistu, nebo když uděláte menší masakr z místa, kde zrovna jste. Teď už po vás jde menší skupinka policistů, kteří sem tam po vás vypálí a už se občas i trefí. Ale i tak se dá poměrně lehce zmizet. Teď už po vás jde menší skupinka policistů, kteří sem tam po vás vypálí a už se občas i trefí. Ale i tak se dá poměrně lehce zmizet.

 

3. level hledanosti - policie

Na tento level se dostanete po pár vraždách policistů nebo kolem jdoucích civilistů. V této úrovni už to začíná být docela zábavné. Počet policistů, kteří se vás budou snažit dostat, rapidně vzroste a také se přiletí podívat policejní helikoptéra. Tentokrát střílet příliš dlouho neváhají a sem tam se objeví týpek s brokovnicí, který může být dost nepříjemný. Přesto s trochou štěstí a umění, se vám může povést uniknout, stačí si jen vyhlídnout nejbližší Pay 'n' Spray, někde vyfasovat vozidlo a hurá na útěk.

 

4.level hledanosti - policie

Tak tady už jde opravdu do tuhého. Na tento level se dostanete, když už zabijete pořádné číslo policistů, civilistů nebo také když nemáte zpřístupněna všechna města a překročíte hranice. Policisté už vás opravdu nešetří a pálí jednu kulku za druhou. Ani policejní helikoptéra nebude chybět. Když budete stát chvíli na místě, tak s kulkami rozhodně také nešetří. A také sem přiletí televizní helikoptéra. Uniknout začíná být už docela problém.

 

5. level hledanosti - FBI

Sem se dostanete, když už na vás ani policisté s brokovnicemi a vrtulníkem nestačí, či když si zajedete na výlet do chráněných oblastí jako armádní loď s San Fierru, nebo chráněná oblast 51 v Las Venturasské poušti. Když už opravdu moc zlobíte, vlítnou na vás hoši z FBI, kteří už se s vámi moc nemazlí. Vytáhnou na vás Mp5 a střílí, že z toho jde hlava kolem. K tomu jim ještě pomáhají policisté a policejní vrtulník. Helikoptéra místní televize začne zjišťovat, co jste zač, jenže to vám bude asi jedno, když po vás pálí chlapící z FBI, kterých stále přibývá. Aby toho na vás nebylo málo, přidají se k nim členové komanda, kteří se spouští z vrtulníků. Uniknout z tohoto levelu je už prakticky nemožné, ono i přežít vlastně moc dlouho nejde.

 

6. level hledanosti - armáda

Tak tohle jste už opravdu přehnali. Musím uznat, že dostat se na tuhle úroveň je už docela dost obtížné. Když už vás ani chlapíci z FBI nedostali, tak na vás naběhne armáda s těžkou technikou. Pokud se zrovna řítíte v autě, budou se vás snažit rozdrtit tanky. Pokud se zrovna jen tak procházíte, půjdou po vás vojáci s M4, kteří vám moc dlouho z života nenechají, přežít zde je nemožné. Samozřejmě jim budou asistovat i policisté a policejní helikoptéra. A pokud nevěříte, zkuste si to sami :). Uniknout se ale dá. Pokud máte motorku, je to i docela snadné. Prostě a jednoduše pofrčíte do Pay 'n' spray, chvilku budete hodní a máte klid :).