all-games

Postavy

Postavy

GTA 4 má posunout sérii blíže realitě, možná co nejblíže.
Proto můžeme čekat i propracovanější postavy a to jak fyzicky, tak psychicky

Hrdina GTA IV

Za koho budete hrát v Grand Theft Auto IV..

Niko Bellic

Niko Bellic

Niko Bellic je hlavní postava GTA 4. Pochází z východní Evropy, možná z Ruska. Do Liberty City ho naláká jeho bratranec Roman, tvrdí mu že má dvě ženy, patnáct sporťáků a spoustu peněz. A Niko mu věří a jede do Liberty City aby si také žil jako v pohádce...


Hlavní postavy

Přehled hlavních postav, které vás provázejí GTA 4

Roman Bellic

Roman

Nikův bratranec, který se snaží v Liberty City dosáhnout vytouženého Amerického snu - drahých aut, žen, luxusních domů. Na to také nalákal do Liberty svého bratrance. Místo toho však tento věčný optimista a snílek provozuje taxislužbu v Brokeru, kde také žije se svou přítelkyní Mallorie.

Dimitri Rascalov

(Zatím žádné detaily)

Brucie Kibbutz

Brucie

Dokonalá ukázka člověka bez identity. Brucie s nadšením tráví mnoho času ve fitness centru, je blázen do aut a samozvaný VIP. Také je zastáncem názoru, že může dovést hip hop dál. Je hlasitý, je hrdý a každému se rád pochlubí se svými penězi. Žije si tak jako muži v časopisech, které čte. Má jen nejlepší ženy, auta, věci a anabolické steroidy. To je vše, oč mu jde. Brucie je Nikovi představen jeho bratrancem Romanem. Brucie má garáž hned za rohem u Romanovy taxislužby.

Francis McReary

Francis McReary

Francis McReary je jednou ze stoupajících hvězd Liberty City. Tento policista z nebezpečného sousedství se zasazuje o vyčištění ulic od zločinu v nejzapadlejších částech města.

Patrick "Packie" McReary

Packie

Příbuzný Francise McRearyho. Packie je násilický typ, drogově závislý irský američan. Zdržuje se v Dukesu společně se svou matkou a sestrou.

Little Jacob

Little Jacob

Tento chlapík karibského (Jamajčan) pôvodu bydlí v Dukes (ekvivalent Queensu) a zaoberá sa dodávkami zbraní. Je dobrým priateľom Romana (Nikovho bratanca). Nabízí zbraně v ceně 100 dolarů za kus.

Elizabeta Torres

Elizabeta

Asi 10 let byla Elizabeta úspěšným drogovým dealerem v Bohanu. Byla úspěšná proto, že se nepouštěla do ničeho velkého, a protože dokázala podplatit nebo odstranit ty správné lidi. Všechno se ale zvrtlo a její závislost na drogách se vymkla kontrole, díky čemuž se stala paranoidní, pronásledovaná přeludy.

Vedlejší postavy

Ray Boccino

(Zatím žádné detaily)

Phil Bell

Phil Bell

Má nálepku byznysmena, podnikatele z Alderney. Je to italský kriminálník, pro kterého bude mít příležitost Niko pracovat.

Malloire Bardas

Malloire

Romanova přítelkyně. Když se jí prý podívá do očí, vidí hvězdy a anděly..

Vlad Glebov

Vlad

Sám sobě si připadá jako mocný gangster, který ovládá železnou rukou okolí Brokeru, Hove Beach, a z nikoho si nic nedělá. Ve skutečnosti je to podřadný ruský obyvatel, který se snaží získat přízeň u mocnějších kriminálníků. Dělá jen podřadnou práci, ale o všem mluví, jako by hrál velkou hru.

Manny Escuela

Manny

Manny je živoucí důkaz znovuzrození člověka, resp. jeho totální změny. Dříve výtržník, který nevynechal jedinou sprejerskou akci, hip hop, breakdancing. Nikdy mu nešlo o to, aby měl nějakou pověst. Nyní je to člověk, který se snaží očistit sousedství, ulice, děti. Aby toho docílil, natočil o sobě dokumentární film, kde zachycuje svůj boj.

Playboy X

Playboy X je jednou z postav, která zadává mise ve hře. Žije ve velké vile.

Mikhail Faustin

Mikhail Faustin

(Zatím žádné detaily)

Dwayne Forge

(Zatím žádné detaily)

Bledar Morina

Bledar Morina

Bledar je albánský rváč a nadšenec z Brokeru, který je nejraději s Manny Escuelou jelikož mají společné zájmy.

Epizodní postavy

Lola

Lola

Objevovala se na artworku v preview. Je to prostitutka, pohybuje se v docích.

Bryce Dawkins

Bryce Dawkins

Ultra konzervativní zástupce starosty Liberty City, kterému velmi záleží na rodinných hodnotách. Jeho oblíbenou větou je "zastavte se... život je krásný, pokud to právě nedostanete..".

Tom Goldberg

Pochybný právník, spoluvlastní firmu Goldberg, Ligner & Shyster.

Karen

Sekretářka Toma Goldbrga ve firmě Goldberg, Ligner & Shyster.

Lyle Rivas

Svědek, kterého máte zabít v misi "Najít a vymazat" (earch and Delete).